Периметр трикутника дорівнює 36 см. Довжина однієї зі сторін становить 2/9 , а довжина другої - 40%

периметра. Знайди всі сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 36 : 9 • 2 = 8 (см) - перша сторона трикутника;

2) 36 • 0,4 = 14,4 (см) - друга сторона трикутника;

3) 36 - (8 + 14,4) = 13,6 (см) - третя сторона трикутника.

Відповідь. 8 см; 14,4 см; 13,6 см.

Отвечает Tsareva Elena.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Перша сторона 36 х 2 : 9 = 8 (см)

Друга сторона 36 х 40 : 100 = 14,4 (см)

Третя сторона 36 - (8 +14,4) = 13,6 (см)