Середнє арифметичне трьох чисел — 12. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 1,5 рази(-ів) більше третього.

Ответы на вопрос

Отвечает Викторова Марина.

Ответ:

1 число - 18

2 число - 10,8

3 число - 7,2

Пошаговое объяснение:

1 число - 2,5×х

2 число - 1,5×х

3 число - х

Ср. ариф . - 12

Теперь составим уравнение и решим:

2,5х+1,5х+х= 12×3

5х= 36

х=36÷5

х= 7,2

--------------------------

7,2×2,5= 18 - 1 число

7,2×1,5= 10,8 - 2 число

7,2 - 3 число

(18+ 10,8+ 7,2)÷3= 12