Середнє арифметичне трьох чисел — 22. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 0,5 рази(-ів) більше третього. Перше число дорівнює . Друге число дорівнює . Третє число дорівнює .

Ответы на вопрос

Отвечает Чумаченко Юлия.

Відповідь:

1 число: 41,25

2 число: 8,25

3 число: 16,5

Покрокове пояснення:

Нехай х - 3 число, тоді

2,5х - 1 число,

0,5х - 2 число.

Середнє арифметичне = 22.

Рівняння:

(х + 2,5х + 0,5х) : 3 = 22

4х = 22 · 3

4х = 66

х = 66 : 4

х = 16,5 - 3 число

2,5х = 2,5 · 16,5 = 41,25 - 1 число

0,5х = 0,5 · 16,5 = 8,25 - 2 число

Отвечает Заратовская Алёна.

Ответ:

1 число 41,25
2 число 8,25
3 число 16,5

Пошаговое объяснение:

візьмем 3 число як Х

тоді перше 2,5х
друге 0,5Х

сума цих чисел 22*3=66
2,5х+0,5х+х=66
4х=66
х=16,5

перше 2,5*16,5=41,25
друге 16,5*0,5=8,25