У столяра було 40 ніжок для столів. До обіду він при- крутив ніжки до чотирьох столів. Скільки

ніжок зали-шилося прикрутити столяру?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шелиховский Тёма.

Ответ:

1)4*4=16(шт.)-ножек использовал.

2)40-16=24(шт.)-ножек осталось прикрепить.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

В одного стола 4 ніжки а це означає що:

1) 4 помножити на 4 = 16 (ніжок прикрутив

2)40-16= 24 (ніжок залишилось прикрутити)

Відповідь: 24 ніжки

Пошаговое объяснение: