З 2,5 кг соняшникового насіння виготовляють 1,5 кг чистого насіння. Скільки потрібно кілограмів

соняшника, щоб дістати 4,2 кг чистого насіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Касимова Настя.

Ответ:

7 кг соняшника потрібно, щоб дістати 4,2 кг чистого насіння.

Пошаговое объяснение:

Складаємо пропорцію

2,5кг—1,5кг

х кг—4,2кг

х=(2,5×4,2)÷1,5=10,5÷1,5=7 кг