3. З 2,5 кг соняшникового насіння виготовляють 1,8 кг чистого насіння. a) Скільки потрібно

соняшника, щоб дістати 4,2 кг чистого насіння? b) Який відсоток маси насіння йде у відходи?

Ответы на вопрос

Отвечает Арнаут Ярослава.
3,а) 2,5·4,2/1,8=35/6=5целых и 5/6 кг
б) Відходи 2,5-1,8=0,7 кг
07·100/2,5=28%