в автопарку було 120 легкових автомобілів. Вантажні становили 65% від кількості легкових і 13/15

від кількості автобусів. Скільки вантажівок і скільки автобусів було в автопарку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ташинкова Лера.
1) 120 * 0,65 = 78 (авто) - было грузовых
2) 78 : 13/15 = 78 * 15/13 = 1170/13 = 90 (авто) - было автобусов
Отвечает Markevych Tanichka.

Ответ:

Відповідь: Вантажівок = 78, автобусів = 12.

Пошаговое объяснение:

Так Вантажних автомобілів було = 120/100*65=78 автомобілів

Тоді Автобусів було = 13/15=78 , 2/15=Y - де y - кількість автобусів = 12 автобусів