1 задание довжину кола, діаметр якого дорівнює 5,4 дм;2 заданиеплощу круга, радіус якого дорівнює

14 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаров Вячеслав.
1.
C = 2* П * R
D = 2R

3,14 * 5,4 = 16,956 см = 16,96

2.
S = П * R^2
14 мм = 1,4 см

3,14 * (1,4 * 1,4) = 3,14 * 1,96 = 6,1544 см2 = 6,15 см2