У першій полиці було у 4 рази більше книжок, ніж на другій. Коли на першу полицю поклали 10

книжок, а на другу 25, то на обох полицях книжок стало порівну. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Деденок Никита.
4х+10=х+25
4х-х=25-10
3х=15
х=15/3
х=5
Ответ: на первой полке 4•5=20 было 20 книг,а на второй 5