Даю 15 балів. Срочно! 1)На першій полиці було у 5 разів менше книжок, ніж на другій. Коли на першу

полицю поклали 6 книг, а з другої забрали 2, то на обох полицях стало порівну книжок. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку. Розпишіть як це робити, будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Илья.
Допустим на первой было х книг, тогда на второй - 5х. Книги уровнялись, когда на первую добавили 6, а со второй забрали 2. Тогда составим уравнение:

Х+6=5х-2
5х-х=6+2
4х=8
х=2 - книги было на первой, значит 2*5=10 было на второй.
Отвечает Исабаева Айдана.

Ответ:

нехай на 1 полиці х книжок,

тоді на 2й - 5х

x+6=5x-2

5х-х=6+2

4х=8

х=2 на 1 полиці

5*2=10 на 2 полиці