Якщо від задуманого числа знайти 60%,а потім від отриманого числа знайти ще 60%,то отримаємо число,

2/5 якого дорівнюють 36. Знайдіть це число​

Ответы на вопрос

Отвечает Седен Айжаана.

Відповідь:

250

Покрокове пояснення:

а/100 * 60 = b

b/100 * 60 = c

2/5c = 36

c = 36*5/2 = 180/2 = 90

b = 90/60 * 100= 1.5*100 = 150

a = 150/60 * 100 = 2.5*100 = 250