Якщо від задуманого числа знайти 60 %, а потім від отриманого числа знайти ще 60 %, то отримаємо

число, 2/5 якого дорівнюють 36. Знайдіть та запишіть це число.

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ:

250

Пошаговое объяснение:

36:2=18, 1/5=18

5/5= 18*5=90

90:60= 1.5

1 відсоток=1.5

1.5*100 =150

150:60= 2.5

1 відсоток від задуманого числа=2.5

2.5*100=250

Задумане число 250