Якщо від задуманого числа знайти 45%, а потім від отриманого числа знайти 45%, то отримаємо число,

3/7 якого дорівнюють 243. Знайдіть це число. ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 100 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Цынцарь Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45% = 45%/100% = 0,45

Нехай задумане чтсло - х , тоді 45% від задуманого числа 0,45х, а потім від отриманого ще 45% маємо 0,45х * 0,45 = 0,2025х, то отримаємо число, 3/7 якого дорівнюють 243. Складемо рівняння:

0,2025х * 3/7 = 243

0,2025х = 243 : 3/7

0,2025х = 243 * 7/3

0,2025х = 567

х = 567 : 0,2025

х = 2800 задумане число

Отвечает Лысенко Александр.

Пошаговое объяснение:

45% = 45/100 = 9/20

Задуманное число = х

45% от задуманного числа = 9/20 * х = 9/20х

Ещё 45% = 9/20 * 9/20х = 81/400х

Число, 3/7 которого равны 243 = 243 : 3/7 = 243 * 7/3 = 81 * 7/1 = 567/1 = 567

81/400х = 567

х = 567 : 81/400

х = 567 * 400/81

х = 7 * 400/1

х = 2800/1

х = 2800

Задуманное число = (х) = 2800