За два дні зібрали 5600 кг картоплі, причому першого дня зібрали 45% всієї. Скільки кілограм

картоплі зібрано за другий день? *

Ответы на вопрос

Отвечает Golubenko Liza.

1 способ.

1) 5600 : 100 · 45 = 56 · 45 = 2520 (кг) - собрали в первый день;

2) 5600 - 2520 = 3080 (кг) - собрали во второй день.

2 способ.

Весь картофель - 100%

1) 100% - 45% = 55% - собрали во второй день;

2) 5600 : 100 · 55 = 56 · 55 = 3080 (кг) - собрали во второй день.

Вiдповiдь: 3080 кг.