першого дня до магазину завезли 40% всієї картоплі, а другого-решту 720 кг. Скільки кг картоплі

завезли до магазину за два дні

Ответы на вопрос

Отвечает Василик Настя.

Ответ:

1200 кг

Пошаговое объяснение:

l1 = 40%

n2 = 720 кг

l = 100%

n - ?

Розв'язання

l = l1 + l2 >> l2 = l - l1 = 100 - 40 = 60% - решта 720 кг

n1 = \frac{n2*l1}{l2}  = \frac{720*40}{60} = 480 кг картоплі завезли в перший день

n = n1+n2 = 720 + 480 = 1200 кг картоплі завезли за два дні