Обчислити: 1) довжину кола, діаметр якого дорівнює 5,4 дм; 2) площу круга, радіус якого дорівнює

14 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Лия.

Ответ:

1)5,4:2=2,7см(радіус)

2*3,14*2,7=16,96см(довжина кола)

2)S = ПR2

П (Пі) = 3,14

R2 ( R квадрат)

S = 14 × 14 = 196 П (см2)

S = 196 × 3,14 = 615.44 (см2)

Відповідь: 615.44 см2. (Або просто 196П см2).