Матеріальна точка рухається за законом x(t) = t^2 – 2t +5. В який час миттєва швидкість дорівнює 3?


Ответы на вопрос

Отвечает Федорак Дмитро.

Ответ:

x(t) =t^{2}-  2t +5\\x(3) =3^{2}-  2*3 +5\\x(3) =9-6+5\\x(3) =8

Пошаговое объяснение: