Периметр прямокутника дорінює 98 см. Його довжина на 25 см більша від ширини. Знайти довжину і

ширину прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Нехай ширина буде х см, а довжина х+25

Складаємо рівняння:

+2(х+25)=98 множимо на 2 тому що в прямокутнику є 2 довжини і 2 ширини

++50=98

=98-50

=48

х=12 ширина

12+25=37 довжина

Перевірка

12+12+37+37=98