На першій полиці було вдвічі більше книжок ніж на другій.Після того як з першоі взяли 17 книжок,а з

другої 5книжок,то на полицях їх стало порівну.Скільки книжок було на початку на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Староконь Алексей.

Ответ:

На первой 24, на второй 12 книг

Пошаговое объяснение:

x = 2*y

x - 17 = y - 5

2y - 17 = y - 5

y = 17 - 5 = 12

x = 24