На трьох полицях стойить 108 книг. На третiй в 2 разы менше, нiж мiститься на першiй, i на 8

книжок меньше нiж на другiй. Знайтискiльки книжок на кожнiй полицi (тобто увiдповiдь мае бути три числа). пж срочно надо решить

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Валик.

Ответ:

z=25

x=50

y=33

Пошаговое объяснение:

На первой:х

На второй:у

На третьей:z

x+y+z=108

2z=x

z+8=y

2z+z+8+z=108

4z=100

z=25

x=50

y=33

Отвечает Печенькин Рома.

Відповідь:

-

Покрокове пояснення:

х+ 2х+(х-8)=108

нехай 2х - перша полиця

тоді х - друга полиця

х-8 - третя

3х=108-8

3х=100

х~33