Одне число менше від іншого на 16,6, а їх середнє арифметичне дорівнює 26,9. Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Кирилл.

Ответ:

18,6; 35,2

Пошаговое объяснение:

Дано два числа. Нехай перше число х, тоді друге – х+16,6. Трді отримаємо:

(х+х+16,6)÷2=26,9

2х+16,6=26,9×2=53,8

2х=53,8-16,6=37,2

х=37,2÷2=18,6 //перше число

х+16,6=35,2 //друге число