Велосипед ехал 3 год зi швидкiстю 14 км/год i 2години зi швидкiстю 18 км/год.Знайдiть середню

швидкiсть руху

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Влад.

Відповідь:15,6

Покрокове пояснення:1)3*14+18*2=78

2)78/5=15,6

Отвечает Литвинова Настя.

Ответ:

Спочатку треба знайти відстань яку проїхав велосипедист: 3 год.*14 км/год= 42 км, 2 год.* 18 км/год=36 км. Знайдемо загальну дистанцію 42 км+ 36 км= 78 км. Тепер знайдемо загальний час їзди 3 год + 4 год= 7 год. 78/7=11 1/7 км/год. Відповідь: 11 1/7 км/год

Пошаговое объяснение: