Катер подолав вiдстань мiж дома портами за 3 год,а теплохiд цю саму вiдстань-за 4 год.Знайдiть

швидкiсть катера та теплохода, якщо швидкiсть катера на 8 км/год бiльша за швидкiсть теплохода​

Ответы на вопрос

Отвечает Купцов Сергей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай швидкість теплохода х км/год, тоді швидість катера (х+8) км/год.

S=V*t

Катер подолав відстань 3(х+8)км; теплохід 4х км. За умовою вiдстань мiж двома портами:

4х=3(х+8)

4х=3х+24

4х-3х=24

Х=24 км/год швидкість теплохода;

Х+8=32км/год швидкість катера.

Отвечает Максимов Евгений.

Відповідь:

Покрокове пояснення: