У 14 однакових мішків розклали картоплю, а в 10 таких самих мішків- буряки. Буряків розклали на 160

кг менше, ніж картоплі. Яка маса картоплі в мішках?Яка маса буряків?

Ответы на вопрос

Отвечает Клепичева Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

160/4=40 кг в 1 мешке

40*10=400 кг буряков

40*14=560 кг картошки