У 2 однакових мішках зерна на 4ц 20кг менше ніж у 7 таких самих мішках Яка маса зерна у цих 7 мішках


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Артём.
Умови:
7 мiшк. - 2 мiшк. = 4 ц 20 кг зерна
7 мiшк. = ? кг зерна
Рiшення
1) 7-2=5 (мiшкiв) -
різниця в кількості мішкiв.
2) 1 ц = 100 кг4
4 ц 20 кг = 4*100 кг + 20 кг = 420 кг
420:5=84 (кг) - кількість зерна в одному мішку.
3) 7*84=588 (кг) зерна в 7 мiшках.
Вiдповiдь: в 7 мiшках 588 кг зерна (5 ц 88 кг)