Перша бригада зв'язківців прокладала 12 днів телефонний дріт, друга бригада прокладала телефонний

дріт 10 днів. Всього було прокладено 1800 м дроту. Скількиметрів дроту проклала кожна бригада, якщо вони працювали однаково?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Ответ:1бригада 981,81818182

2бригада 818,18181818

Пошаговое объяснение:10+12=22

1800:22=81,818181818

81,818181818×10=818,18181818

81,818181818×12=981,81818182