Бригада зв'язківців потрібно покласти 225 м кабелю. За перший день було прокладено сім п'ятнадцятих

усього кабелю а за другий на одну п'ятнадцяту частину кабелю менше, ніж за перший. Скільки метрів кабелю було прокладено за два дні.

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенбекова Алуа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 225 * 7/15 = 15 * 7/1 = 105/1 = 105 (м) - проложили в 1 день

2) 7/15 - 1/15 = 6/15 = 2/5 (часть) - кабеля проложили во 2 день

3) 225 * 2/5 = 45 * 2/1 = 90/1 = 90 (м) - проложили во 2 день

4) 105 + 90 = 195 (м) - проложили за два дня

Ответ: 195 м

Отвечает Матков Роман.

Ответ:

195м

Пошаговое объяснение:

225×7/15=105м 1 день

7/15-1/15=6/15

225×6/15=90м 2 день

105+90=195м за 2 дня