(3 клас)Записати вираз та знайди його значення.Зменшуване є добутком чисел 100 і 4, від'ємник – 237.


Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Екатерина.

Відповідь:

100×4-237=400-237=163

Покрокове пояснення:

Отвечает Майборода Елизавета.

Ответ:

Не зрозумів там - чи + перед від'ємником, тому записав і так і так)

Пошаговое объяснение:

100*4-237= 400-237= 163 ( без мінуса)

100*4-(-237)= 400+237= 637 ( коли з мінусом)