Рибалки наловили 580кг риби.Ставриди і Скумбріі було 430 скумбріі і тунця було 440.Скільки кг риби

кожного виду наловили рибалки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Казакевич Святослав.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

580-430=150 (кг) - тунця

440-150=290 (кг) - скумбрії

430-290=140 (кг) - ставриди

Отвечает Косячко Диана.
580-430=150(кг)скумбрii
580-440=140(кг)тунца
580-(150+140)=290