Рибалка наловили щук, карпів, карасів. Карпів вони зловили у 5 разів більше ніж щук, а карасів- на

123 штуки більше ніж щук. Скільки кожного виду риби зловили рибалки, якщо відомо, що усього вони зловили 529 риб.

Ответы на вопрос

Отвечает Чуйкова Арина.

Наловили щук х
наловили карпів 5х
наловили карасів х+123
всього 529
складемо рівняння
х+5х+х+123=529
7х+123=529
7х=529-123
7х=406
х=406:7
х=58 щук
58*5=290 карпів
58+123=181 карпів
=======================