відстань між двома пунктами 180 км. Моторний човен проходить цю відстань за течиєю за 9

год.Щвидкість човна в стоячій воді 16,3км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алина.

Ответ:

х-швидкість течії

(16,3+х)-швидкість човна за течією

складаємо рівняння

(16,3+х)*9=180

146,7+9х=180

9х=33

х=33,3/9

х=3,7 км/год​

Пошаговое объяснение: