Із 750 учнів школи 500 - учні 5-11 класів. Який відсоток учнів школи становлять учні початкових

класів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кащеев Захар.

Ответ:

33,(3)%

Пошаговое объяснение:

750                        -       100%

750 - 500 = 250   -         X

X*750=100*250

X=(100*250)/750=33,(3)