Ширина прямокутника в 1,2рази менша вiд його довжини а периметр дорiвнюе 26,4см знайдить сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Топчиёва Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай ширина х, тоді довжина 1,2х

рівняння

(х + 1,2х)*2 = 26,4

2х + 2,4х = 26,4

4,4х = 26,4

х = 26,4 : 4,4

х = 6 см - ширина

1,2 * 6 = 7,2 см - довжина