​Набір інструментів коштував 160 грн. Він подешевшав на 5%, а потім подорожчав на 10%. Скільки

гривень став коштувати набір інструментів? Очень срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

Ответ:

167.2(грн)

Пошаговое объяснение:

1) 160-5%=160-8=152 (грн)-коштував набір до подешевшання

2)152+10%=152+15.2=167.2 (грн)