Надувний басейн коштує 210 грн. Це становить третю частину того, що він коштував на початку літа.

Скільки гривень коштував надувний басейн на початку літа? На скільки гривень він став дешевшим наприкінці літа?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

210  грн - 1/3

х  грн     - 1

х= 210 : 1/3= 210 * 3=630 грн коштував надувний басейн на початку літа

630 - 210= 420 грн на стільки  він став дешевшим наприкінці літа