Костюм коштував 160 гривень. Спочатку він подорожчав на 20%, а потім подешевшав на 10%. Якою стала

ціна костюма після цих змін?

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 160 + (160 * 0,2) = 160 + 32 = 192 (гр) - стоил после подорожания

2) 192 - (192 * 0,1) = 192 - 19,2 = 172,8 (гр) - стоит после уценки

Ответ : 172,8 гривны