. Костюм коштував 160 грн.Спочатку він подорожчав на 20%, а потім подешевшав на 10%.Якою стала ціна

костюма після змін?На скільки % змінилася початкова ціна? розвязок очень нужно!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Артём.

Ответ:

на 8% більше

Пошаговое объяснение:

160+20%=160+32=192-19.2=172.8

172.8-160=12.8=8%