1.Із 20 заувжань,які мама зробила дочці,Іринка почула 14. Скільки відсотків маминних зауважень

пролетіло "повз вухо" Іринки? 2. Квиток у цирк коштував 25 грн., а через місяць квитки подорожчали на 20 відсотків.Яка нова ціна квитка?3.Скільки коштував товар,якщо після підвищення його ціни на 15 відсотків він став коштувати 345 грн?плиз очень нужно розпишите 15 балов даю!​

Ответы на вопрос

Отвечает Велиева Сайде.

Ответ:

1. 30% пролетіло "повз вухо"

20 зауважень - 100%

10%=20/10=2

Скільки зауважень пролетіло "повз вухо":

20-14=6

Відповідно 6=30%

2. Нова ціна 30 грн

25грн-100%

10%=25/10=2,5

20%=2,5×2=5 грн

3. 300 грн