Квиток у цирк коштував 250 грн, а через місяць квитки подорожчали на 24%. Яка нова ціна квитка?


Ответы на вопрос

Отвечает Дашко Даниил.

250 + (250 \times 0.24) = 310

Отвечает Выборнов Костя.

Ответ:

Щоб знайти нову ціну квитка після підвищення на 24%, нам потрібно обчислити 24% початкової ціни квитка та додати її до початкової ціни.

Крок 1: Розрахувати 24% від 250 гривень:

24% від 250 = (24/100) * 250 = 0,24 * 250 = 60

Крок 2. Додайте розраховане збільшення до початкової ціни:

250 + 60 = 310

Тож нова вартість квитка після подорожчання на 24% становить 310 гривень.