- Знайдіть довжину кола, якщо: а) діаметр 2,5 см; 24 см б) радіус 5 см; 4, 2 см - Довжина кола

дорівнює 33 м. Знайдіть діаметр кола

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) довжина кола дорівнює : С=пd = 3,14*2,5=7,85 см

                                                С=пd = 3,14* 24= 75,36 см

б) довжина кола дорівнює: С=2пr = 2*3,14*5=31,4 см

                                               С=2пr = 2*3,14* 4,2=26,376 см

Діаметр кола дорівнює: d=С/п= 33/3,14 ≈10,5 см