Знайди значення функції у=х+5, якщо аргумент дорівнює (-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Эльнура.

Ответ:

y=2

Пошаговое объяснение:

y=x+5

Аргумент - x

Получим;

y=x+5\\y=-3+5\\y=2

Отвечает Ушаков Степан.

Ответ:

y=x+5

y=-3+5

y=2

Пошаговое объяснение: