Складіть за умовою задачі рівняння і розв'яжіть його: Зі числа 48 відняли число x , отриманий

результат збільшили в три рази і отримали 69. 30 баллов за ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Александра.

Ответ:

(48-х)*3=69

48-х=69:3

48-х=23

х=48-23

х=25