Знайдіть площу круга, діаметр якого дорівнює 12 см (геометрія 9 класс)


Ответы на вопрос

Отвечает Подмишечко Олег.

Відповідь:

36π

Покрокове пояснення:

d=2R

R=d/2=6

S=πR^{2}

S=\pi *6^{2} =36\pi