3. Кожна бригада працівників за 1 день збирає з деталей 29 комп'ю- терів. Одна бригада складала

комп'ютери 7 днів, друга - 9Скільки комп'ютерів зібрали обидві бригади?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилл Инна.

Ответ:

464 комп"ютера

Пошаговое объяснение:

29*7=203 (комп.) зібрала одна бригада

29*9=261 (комп.) зчбрала друга бригада

203+261=464 (комп.)зібрали обидві бригади

або:

29(7+9)=464 (комп.)