2. Визнач вид задачі та розв'яжи її. У першій класній кімнаті 8 комп'ютерів, а в другій4

комп'ютери більше. Скільки комп'ютерів у другій кімнаті?на​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Настя.

Ответ:

12 комп'ютерів у другій класній кімнаті.

Пошаговое объяснение:

8+4=12(шт)

Отвечает Андреев Илья.

Ответ:

8+4=12(шт)

Пошаговое объяснение: