Дві бригади овочівників зібрали 116 однакових ящиків помідорів,причому перша бригада зібрала 63

ящики ,а друга - решту.Скільки кг помідорів зібрала друга бригада ,якщо обидві бригади разом зібрали 928 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Дарья.
1) 116 - 63 = 53 (ящика) собрала другая бригада
2) 928 : 116 = 8(кг) помидор в одном ящике
3) 8 * 53 = 424(кг)
Ответ: 424 кг помидор собрала другая бригада.