Відомо, що h(x) - квадратична функція, причому h(1) = 0, h'(1) = 2, а h''(1) = -1. Знайдіть

значення h(2).

Ответы на вопрос

Отвечает Хатестова Юлия.

Ответ:

h(2)=1,5

Пошаговое объяснение:

h(x)=ax²+bx+c;

h'(x)=2ax+b;

h''(x)=2a;  h''(1)=-1; -1=2a;  a=-1/2=--0,5;

h'(1)=2; 2=2*(-1/2)*1+b;  b=2+1=3;

h(1)=0; -1/2*1²+3*1+c=0;  c=-3+1/2=-2,5

h(x)=-0,5x²+3x-2,5;

h(2)=-0,5*2²+3*2-2,5=-2+6-2.5=1,5