Осьовим перерізом циліндра є квадрат зі стороною 8 см , Знайдіть бічну поверхню циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Софья.

Ответ:

Sб = 2πrh,

h = 8

r = 8/2 = 4

Sб = 2π*8*4 = 64π