Осьовим перерізом циліндра є прямокутник, менша сторона якого дорівнює 2корня7см, діагональ

перерізу дорівнює 8 см. Обчисліть повну поверхню циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Захар.
7/2=3,5 7-2=5 3,5/5=0,7 8/0,7=11,4 11,4*7/2=39 7+2=9 39-9=30 30/(9^1)=3