Кілограм цукерок дорожччий за кілограм печива на 4 грн. . 4 кг цукерок і 3 кг печива коштують 44

грн. Яка вартість 1 кг цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Савенко Поля.

Ответ: 8 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай x це 1 кг цукерок

x-4 це кілограм печива

Отже,

4x + 3*(x-4) = 44

4x + 3x - 12 = 44

7x = 56

x = 56/7 = 8 (грн.)